ایزولاسیون تونل و سازه های زیرزمینی

 

با توجه به افزایش تعداد خودروها و تردد وسایل نقلیه در شهرهایی که مشکل ترافیک وجود دارد و جاده هایی که نیاز به راه کوتاه تر دارند تونل ها به کمک طراحان و مشاوران آمده و بدیهی است به دلیل حظور آب های زیرزمینی و نزولات آسمانی، این تونل ها به آببندی نیاز دارند. استفاده و نصب صحیح  ژئوممبران ها بویژه PVC تضمین کننده آببندی تونل های تاسیساتی می باشد. سیستم های نصب جدید درون تونل ها شامل  دیسک های اتصال ، جوشکاری لبه ها با دستگاه های اتوماتیک و سایر ملحقات نظیر واتر استاپ ها و لوله های تزریق هستند. 

 

 

ادامه مطلب

ایزولاسیون حوضچه تبخیر

 

شرکت آرین خاک ایرانیان مجری احداث حوضچه های تبخیر افتخار داشته طی دو دهه گذشته پروژه های بزرگ و کوچک زیادی را  در کشور به اتمام برساند. پروژه های اجرا شده توسط این شرکت ، همگی طبق استانداردهای کشوری و بین المللی انجام شده است. 

ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون

 

نشت آب های سطحی، برخورد به آب های زیر زمینی، نشت رطوبت از پارک ها و فضای سبز مجاور ساختمان ها و ... لزوم ایجاد سیستم ایزولاسیون و زهکشی دقیق و با ایمنی بالا در فونداسیون ابنیه ی عمرانی ایجاب می نماید .
امروزه طراحی و اجرای سیستم های ایزولاسیون و زهکشی نوین به وسیله ی ژئوسینتتیک ها جایگزین روش های سنتی شده است.
استفاده از ورق های ژئوممبران PVC و LDPE و لایه های جی سی ال GCL به منظور ایزولاسیون فونداسیون، یک تکنولوژی ایمن و پیشرفته برای محافظت سازه ها در مقابل اثرات مخرب آب و رطوبت می باشد.
تحت فشار دائمی آب بهترین ضخامت ورق پی وی سی 2 میلیمتر می باشد.

ادامه مطلب